Intensīvais kurss

Mans PVN –Vienkārši par sarežģīto!

Latviešu valodā
189.00 €
Jolanta Reinvalde
18.10.2022.
Atlikušās vietas
23
3 nodarbības
online
3
Informācija par kursu
Daudz situāciju, daudz darbības jomu, nav vienas "receptes" PVN piemērošanai!

Mūsu īsajā, bet noderīgajā kursā Jūs uzzināsiet, kā pareizi lasīt un piemērot likuma normas. Kādas kļūdas tiek pieļautas, piemērojot PVN, un kā tās novērst? Ir noteikti algoritmi, kurus pielietojot PVN nebūs tik "sarežģīts"!

Jūs ne tikai iepazīsieties ar likuma niansēm, iemācīsieties skaidri saprast pakalpojumu sniegšanas vietu un kam jāpievērš uzmanība preču piegādes vai saņemšanas darījumos. Atbildēsim uz jautājumiem par pēdējiem grozījumiem PVN likumā.

Analizēsim problemātiskās situācijas un atradīsim laiku, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem.
Lektore vērsīs Jūsu uzmanību uz VID skaidrojumiem, uzziņām un problemātiskajām situācijām. Un daudzas citas lietas, kas palīdzēs labāk izprast šī nodokļa aprēķināšanu.

Esam pārliecināti, ka pēc mūsu nodarbībām Jūs vēl vairāk sapratīsiet šo sarežģīto Latvijas nodokli.
Nodarbību sākums un laiks
Kursi notiek
Tiešsaistes formātā, izmantojot Zoom video konferences platformu.

Kursa programmā ie iekļautas gan teorētiskās lekcijas, gan praktiskā nodarbība, kuras laikā
5 mac.stundas un pārtraukums 20 min
10.00 - 14.00
Otrdienās
18 10.2022 - 01.11.2022
Kursu lasa
pieredzējušais
pasniedzējs-praktiķis
Tieši no lektoriem ir atkarīgs, vai Jums patīks mācīties kopā ar mums vai nē. Mūsu lektori apmāca grāmatvežus jau 28 gadus un ir populāri Latvijā!
Jolanta
Reinvalde
Lektore
Mūsu profesionālā lektore Jolanta Reinvalde jau vairāk nekā 28 gadus māca grāmatvežus, labi pārzina savu darbu un ir gatava dalīties ar savām zināšanām un pieredzi!

Pēc kursa apgūšanas, kvalifikācijas paaugstināšanas ietvaros Jūs saņemsiet sertifikātu par 15 mācību stundām, kas ir piemērots Jūsu kompetences apliecināšanai.
Kursa cena
170.00€
pastāvīgajiem klientiem
(ja ir vismaz 3 apmeklējumi pēdējo 2 gadu laikā)
189.00€
pārējiem klausītājiem
Atlaides
Iespēja maksājumu dalīt 2 daļās, iepriekš vienojoties ar organizatoriem.
Pastāvīgiem klientiem (apmeklēja mūsējus seminārus vairāk kā 3 reizes pēdējo 2 gadu laikā) -10%
Draugu atlaide - diviem un vairāk draugiem – atlaide 15% katrai apmācāmai personai.
Ja no vienas organizācijas piedalās vairāk par diviem darbiniekiem, tiek piešķirta atlaide 25% apmērā.
Kursu
programma
Reģistrējies
tagad!
Par mums
Mūsu mācību metodikas būtība: pieejamā formā, viegli un saprotamā valodā paskaidrot dažādas sarežģītības pakāpes jautājumus. Mēs skaidrojam ar konkrētiem piemēriem, nodokļu un finanšu likumdošanas problemātiskās situācijas sadalot sastāvdaļās.
Mūsu uzņēmuma galvenā vērtība ir mūsu klienti. Mēs vienmēr priekšplānā izvirzām sekmīgu mācību materiāla apguvi. Izglītot un palīdziet apgūt sarežģītu materiālu vienkāršā veidā un draudzīgā atmosfērā. Un arī uzticība mums, kā profesionāļiem. Mūsu pasniedzēji ir profesionāļi ar lielu pieredzi (28 gadi izglītības jomā) un pamatīgu zināšanu krātuvi.

Pastāvīgie klienti pie mums nāk tieši tāpēc, ka mums uzticas, jo kursos un semināros saņemtā informācija vienmēr ir uzticama un viņu jautājumi nepaliek bez atbildēm.
AR KO MĒS ATŠĶIRAMIES?
Informācijas pasniegšanai sistēma mūsu kursos atšķiras no citām konkurējošām firmām. Mēs neizklājam likumu slaidos, lai ar izteiksmi nolasītu tos klausītāju priekšā. Jūs katrs to var izdarīt patstavīgi.

Mūsu mācību kursos un semināros Jūs saņemsiet:
  • strukturētu informāciju un salīdzinošu analīzi par izmaiņām nodokļu un finanšu likumdošanā pilnīgai izpratnei par to, kurām izmaiņām likumdošanā jāpievērš īpaša uzmanība un kurām ir tikai redakcionāls raksturs;
  • Valsts ieņēmumu dienesta metodiskā materiāla un uzziņu apkopojumu par aktuālām, praktiskām situācijām;
  • praktisku piemēru risināšanu un analīzi, kas ir grāmatvežu ikdienas ceļvedis. Neapšaubāmi, šāda pieeja nodrošina maksimālu rezultātu mācību materiāla apgūvē un sniedz reālus ieguvumus grāmatveža darbā.

Mūsu likumdošana mainās tik bieži, ka dažkārt nav iespējams izsekot līdzi kārtējām izmaiņām. Un kad tiek piedāvāts apkopots, strukturēts mācību materiāls, kas ilustrēts ar konkrētiem praktiskiem piemēriem, tas ļauj izprast jaunas un neaizmirst “vecās” izmaiņas.

Pēc mūsu klientu atsauksmēm, mūsu pasniedzēju izstrādāti mācību materiāli ir īsta grāmatvežu rokasgrāmata. Šī ir mūsu unikālā pieeja.

Mūsu mācību metodikas būtība ir pieejamā formā, viegli un saprotamā valodā paskaidrot dažādas sarežģītības pakāpes jautājumus.

Mēs skaidrojam uz konkrētiem piemēriem, nodokļu un finanšu likumdošanas problemātiskās situācijas sadalot sastāvdaļās.

Turklāt mūsu pasniedzēji ir īsti savas jomas profesionāļi: spēj noturēt auditorijas uzmanību, ieinteresēt, iesaistīt diskusijā un labprāt atbild uz klausītāju jautājumiem. Pie tam, mums ir arī salīdzinoši zemas cenas priekš Latvijas.
Mūsu klienti
un sadarbības partneri
Mēs cienām savus klientus un sadarbības partnerus un pateicamies viņiem par uzticību un sadarbību.
Tuvākie kursi
Kontakti
Rīga, Akadēmijas laukums 1
Darbdienās: 9.30 - 18.00
Sesdienās: 09.30 - 14.00
Svētdienās: slēgta
(c)2022 - SIA Artbuh, Visas tiesības aizsargātas
Šī mājaslapa lieto Cookies, lai uzlabotu tās lietošanas pieredzi.
Pieņēmu
Made on
Tilda